Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
ULTIMAX - cyfrowy rejestrator dla wymagających
HIKVISION/ULTIMAX to rejestratory 3Generacji wprowadzone pod nazwą ULTIMAX. Zostały one podzielone na trzy grupy ze względu na moc obliczeniową głównego procesora i dodatkowe wyposażenie. Najmocniejszą jest seria 700, potem 500 i 300. W serii 700 występują modele 16 i 8-kanałowe, natomiast w seriach 500 i 300 również 4-kanałowe. Flagowy rejestrator serii 700 M77160 potrafi zapisywać obraz 4CIF 25 kl./s z 16 kanałów.

Od niedawna ofertę uzupełnił model HIKVISION DS-8116HDI-SE.
HIKVISION DS-8116HDI-SE to rejestrator o wysokich parametrach zapisu wśród szesnastowejściowych modeli HIKVISION. Oferuje zapis z rozdzielczością 4CIF (704 x 576) przy prędkości zapisu 12 klatek na sekundę oraz 2CIF (704 x 288) z prędkością 25 klatek na sekundę. Dzięki temu rejestratory serii 8100 mają bardzo szerokie zastosowanie w różnych systemach monitoringu. Pozostałe parametry, menu i możliwości konfiguracyjne są takie same jak w wyższych modelach. Lokalny zapis oraz transmisja w sieci odbywa się w najnowocześniejszym standardzie kompresji H.264, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowej.
Rejestratory HIKVISION znane są na całym świecie nie tylko ze swojej wydajności i najwyższych parametrów technicznych, ale również z wysokiej jakości wykonania.Nowe menu zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi nawigację i wprowadzanie zmian w ustawieniach rejestratora. Zarówno rozmieszczenie najczęściej używanych funkcji jak i szata graficzna odpowiadają najwyższym obecnym standardom.Przeglądanie archiwów lokalnie pozwala na odtworzenie ich z 8 kanałów jednocześnie. W celu szybkiej lokalizacji momentu nagrania, zapis video przedstawiony jest na osi czasu (długość - 1 doba). Kliknięcie na jej dowolny punkt powoduje natychmiastowe odtworzenie nagrań. Tempo odtwarzania w łatwy sposób można regulować przełącznikiem 'jog dial' umieszczonym na panelu przednim urządzenia.Niewątpliwie najmocniejszą cechą rejestratorów HIKVISION, która wyróżnia ją spośród konkurencji, jest możliwość pracy w sieci Internet. Zaawansowane algorytmy szyfrujące, wiele poziomów zabezpieczeń, nadawanie indywidualnych uprawnień użytkownikom, stabilna praca w sieci – to wszystko sprawia, że oferowany przez nas produkt wyprzedza wszystkie pozostałe na rynku.Do obsługi rejestratorów HIKVISION w sieciach IP służy oprogramowanie iVMS 4000. Można za jego pomocą prowadzić pełną obsługę i konfigurację rejestratorów HIKVISION, ULTIMAX, wideoserwerów ULTINET i kamer ULTICAM.

COPYRIGHT © 2010 MODICOMP wszyskie prawa zastrzeżone
WYKONANIE: ARPK.pl